Muži -100 kg | |
---|---|
1. |
Švec Libor |
2. |
Dvořák Radim Tori Judo Brno |
3. |
Erbszt Adam BHSE judo Hungary |
3. |
Horvat Jan JK Slovenj Gradec |
5. |
Smrčka Richard Sokol Hradec Králové |
5. |
Nekvapil Marek SKKP Brno |
Muži +100 kg | |
---|---|
1. |
Mašek Jan Sport Judo Litoměřice |
2. |
Vojkůvka Robert SKKP Brno |
3. |
Jašek Václav Judo Závišice |
4. |
Zapletal Ladislav Junior Judo Brno |
5. |
Markovic Goran Samobor |
Ženy -70 kg | |
---|---|
1. |
Martínková Adéla 1. Judo Club Baník Ostrava |
2. |
Findeis Raphaela Judo team Vienna |
3. |
Musilová Lucie Judo České Budějovice |
4. |
Poláková Kateřina JUDO klub Jablonec n. N. |
Ženy -78 kg | |
---|---|
1. |
Svobodová Barbora Judo Club Kyklop |
2. |
Peroutková Helena DDM Děčín |
3. |
Hodečková Nela Junior Judo Brno |
Dorostenci -55 kg | |
---|---|
1. |
Doležal Michal Sport Judo Litoměřice |
2. |
Turchich Jan TSC Turnov |
3. |
Grela Filip Czarni Bytom |
3. |
Märkt Levi SC Bushido Berlin |
5. |
Kuncl Ondřej |
5. |
Novák Marek TJ Kralupy z.s. |
Dorostenky -44 kg | |
---|---|
1. |
Fišerová Adéla PRO SPORT Teplice |
2. |
Edelmanová Patricie Judo České Budějovice |
3. |
Novotná Michaela Judo Davle-Štěchovice |
4. |
Součková Marie Judo Ddm Hradec Králové |
Starší žákyně -36 kg | |
---|---|
1. |
Řešetková Anna SKM Výsluní Uherský Brod |
2. |
Budzis Amelia Czarni Bytom |
3. |
Janotová Eliška Judo Ústí Nad Labem |
Mladší žáci -27 kg | |
---|---|
1. |
Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa |
2. |
Zeman Matyáš TJ Sokol Praha Vršovice |
3. |
Šipan Matěj |
4. |
Vaverka Jonáš Slovácká Slavia U. Hradiště |
5. |
Kotyza Ondřej PRO SPORT Teplice |
Mladší žáci -42 kg | |
---|---|
1. |
Dědek Dominik |
2. |
Kwiecinski Antek UKJ Champion Warszawa |
3. |
Český Michal Judoclub Liberec |
3. |
Paszek Damian KJ Rys Warszawa |
5. |
Budzinski Petr Spartak Velká Bíteš |
5. |
Karban Jan |
Mladší žákyně -28 kg | |
---|---|
1. |
Tománková Patrícia 1.JC Pezinok |
2. |
Krizova Lili Kristina Katsudo Lučenec |
3. |
Fiedlerová Ester Judo Klub DDM Mělník |
Muži OPEN Open | |
---|---|
1. |
Švec Libor |
2. |
Mašek Jan Sport Judo Litoměřice |
3. |
|
3. |
|
5. |
|
5. |
|
Dorostenci -55 kg | |
---|---|
1. |
Doležal Michal Sport Judo Litoměřice |
2. |
Turchich Jan TSC Turnov |
3. |
Grela Filip Czarni Bytom |
3. |
Märkt Levi SC Bushido Berlin |
5. |
Kuncl Ondřej |
5. |
Novák Marek TJ Kralupy z.s. |
Dorostenky -44 kg | |
---|---|
1. |
Fišerová Adéla PRO SPORT Teplice |
2. |
Edelmanová Patricie Judo České Budějovice |
3. |
Novotná Michaela Judo Davle-Štěchovice |
4. |
Součková Marie Judo Ddm Hradec Králové |
Starší žákyně -36 kg | |
---|---|
1. |
Řešetková Anna SKM Výsluní Uherský Brod |
2. |
Budzis Amelia Czarni Bytom |
3. |
Janotová Eliška Judo Ústí Nad Labem |
Mladší žáci -27 kg | |
---|---|
1. |
Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa |
2. |
Zeman Matyáš TJ Sokol Praha Vršovice |
3. |
Šipan Matěj |
4. |
Vaverka Jonáš Slovácká Slavia U. Hradiště |
5. |
Kotyza Ondřej PRO SPORT Teplice |
Mladší žáci -42 kg | |
---|---|
1. |
Dědek Dominik |
2. |
Kwiecinski Antek UKJ Champion Warszawa |
3. |
Český Michal Judoclub Liberec |
3. |
Paszek Damian KJ Rys Warszawa |
5. |
Budzinski Petr Spartak Velká Bíteš |
5. |
Karban Jan |
Mladší žákyně -28 kg | |
---|---|
1. |
Tománková Patrícia 1.JC Pezinok |
2. |
Krizova Lili Kristina Katsudo Lučenec |
3. |
Fiedlerová Ester Judo Klub DDM Mělník |
Muži OPEN Open | |
---|---|
1. |
Švec Libor |
2. |
Mašek Jan Sport Judo Litoměřice |
3. |
|
3. |
|
5. |
|
5. |
|